8 të arrestuar dhe një në kërkim gjatë 24 orëve te fundit

Nga Exit News
8 të arrestuar dhe një në kërkim gjatë 24 orëve te fundit

8 persona u arrestuan dhe një u shpall në kërkim nga policitë e rreteheve në vend, sot më 3 maj. Sipas njoftimeve të Policisë:

Një person u arrestua në Tiranë për plagosje me thikë të një 30 vjeçari, për motive të dobëta.

Një 15 vjeçar u plagos me thikë në Elbasan pas një konflikti. Autori u shpall në kërkim.

Dy persona, Ç., 54 vjeç dhe H. Ç., 22 vjeç (babë e bir) u arrestuan në Tiranë për dhunimin e K. M., 30 vjeç dhe A. M., 53 vjeç ( dhëndrin dhe krushku e tyre).

Një 28 vjeçar u arrestua në Lushnje për armëmbajtje pa leje , pasi qëlloi në ajër për disa minuta duke alarmuar banorët.

3 persona u arrestuan në Lushnje për kërcënim personi në bashkëpunim. Të arrestuarit janë P. G., 47 vjeç, K. N., 20 vjeç, dhe E. B., 32 vjeç.

Një 21 vjeçar, banues në Maliq, u arrestua për drejtim mjeti pa patentë dhe mos bindje të urdherit të policisë.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme