Agron Shehaj kandidon për kreun e PD-së

Nga Exit News
Agron Shehaj kandidon për kreun e PD-së

Agron Shehaj do të kandidojë për kreun e PD-së. Lajmin e bëri të ditur vetë Shehaj përmes një postimi në Facebook.

Ai shkruan se PD ka nevojë për një vision dhe drejtim të ri.

“Me ketë bindje, kam vendosur të kandidoj për kryetar të Partisë sime. Konkurimin nuk e shoh si garë për një post, por si një përpjekje të përbashkët me të gjithë demokratët që dëshirojnë që partia jonë të jetë partia e anëtarëve: një parti e vërtetë demokratike, moderne dhe e hapur.”, shkruan ai.

Ai shprehet se do të ndërtojë alternativën e lirisë, ndershmërisë dhe aftësisë.

Lajme te ngjashme

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>