Arrestohen 3 persona për trafikun e 577 kg kanabis

Nga Exit News
Arrestohen 3 persona për trafikun e 577 kg kanabis

Policia e Vlorës ka arrestuar 3 persona Mandi Begaj, Herman Mucaj, Engjellush Mukaj për kanabisin e kapur të dielën në Vlorë.

Policia në bashkëpunim me Guardia di Finanza, dhe Delta Force kapi një gomene me 577 kg kanabis.

Kjo ëshët sasia e katërt e madhe e drogës e kapur në Shqipëri në bashkëpuim me policinë e Italisë dhe Amerikës.

 

Lajme te ngjashme