Arrestohen 5 persona për shpërndarje droge, një ndër to polic i RENEA-s

Nga Exit News
Arrestohen 5 persona për shpërndarje droge, një ndër to polic i RENEA-s

5 persona u arrestua të premten për shpërndarje droge me doza të vogla në Tiranë. Një prej tyre ishte polic i RENEA-s.

Personat e arrestuar janë Real Luli, 27-vjeç dhe 4 persona të tjerë, Jurgen Vaid Luli, 30 vjeç, Gertjan Harapi, 26 vjeç, Gevi Spahia, 27-vjeç dhe Ergi Sala, 26 vjeç.

Policia sekuetroi kokainë dhe kanabis në apartamentet e shpërndarësve në zonën e ish-Parkut. Ata e shpërndanin drogën në në zonën e “Parku i autobusave”, Kombinatit, Misto Mame, Yzberisht dhe Qytet Studenti.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>