Babë e bir plagosin me thikë një 32-vjeçar

Nga Exit News
Babë e bir plagosin me thikë një 32-vjeçar

Një 32 vjeçar u plago me thikë nga dy shtetas G. B., 49 vjeç dhe S. B., 22 vjeç, në Tiranë, më 4 prill. Autorët e krimit, babë e bir, u shpallen në kërkim nga Policia e Tiranës.

Ngjarja ndodhi në rrugën “Haxhi Hysen Dalliu”, për motive të dobëta. I plagosuri E. K., 32 vjeç ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

 

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>