Dy zyrtarë të Bashkisë Durrës takojnë kreun e PD-së

Nga Exit News
Dy zyrtarë të Bashkisë Durrës takojnë kreun e PD-së

Kreu i PD-së, Lulzim Basha takoi të premten dy zyrtarë të Partisë Socialiste në Bashkinë e Durrësit, Serian Mazreku dhe Ardit Kërtusha.

Atai thanë Bashës së Bashkia e Durrësit ka mbetur peng e ish kryebashkiakut Vangjush Dako. Ata thanë se administrata ku ata punojnë “janë uzurpuar nga të fortë dhe figura të botës së krimit.”

Basha tha se është i lumtur të presë socialist, të cilët duan ndryshimin në këtë vend.

“Do ta ndërtojmë këtë vend që është i bekuar nga Zoti me burime njerëzore dhe natyrore”, u shpreh ai.

Ai i falenderoi të dy djemtë, duke theksuar se me 25 prill do të ndryshojë Shqipëria.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>