Lulzim Basha
Basha: Nuk kam marrëveshje me Edi Ramën

Basha: Nuk kam marrëveshje me Edi Ramën

Kryetari i PD-së Basha theksoi se nuk ka marrëveshje me Edi Ramën. Ai akuzoi Ramën si burimin e këtyre thashethemeve me qëllim heqjen e vëmendjes...

Meta opozitës: Vazhdoni reformën zgjedhore

Meta opozitës: Vazhdoni reformën zgjedhore

Presidenti Ilir Meta i ka kërkuar përfaqësuesve të opozitës të kthehet në Këshillin Politik për të vazhduar me reformën zgjedhore. Ai i ka paraqitur partive...

Rama leksion opozitës si të veprojë

Rama leksion opozitës si të veprojë

Kryeministri Rama i ka dhënë një leksion opozitarizmi Partisë Demokratike, e cila “po vazhdoi kështu do humbasë edhe më thellë herën e ardhshme dhe do...

Basha: Rama peng i oligarkëve

Basha: Rama peng i oligarkëve

Kryetari i PD-së Lulzim Basha pohoi se Kryeministri Rama është peng i oligarkëve. “Ai shfrytëzoi edhe pandeminë për të vjedhur, për të shkaterruar teatrin, për...

1 2 3 58