FSHF inaguron nisjen e punimeve për 4 banesa në Bubq

Nga Exit News
FSHF inaguron nisjen e punimeve për 4 banesa në Bubq

Përfaqësuesit e Federatës Shqiptare të Futbollit (FSH) inaguruan të hënën nisjen e punimve për rindërtimin e 4 banesave të dëmtuara nga tërmeti në Bubq. Banesat do të ndërtohen me fondet e FSHF-së.

“Pandemia na bëri që të ndërprisnim projektin për këto shtëpia.Trajneri dhe futbollistët e kombëtares kanë kontribuar për këtë projekt”, u shpreh Agron Duka, kryetari i FSHF-së, të hënën, gjatë inagurimit të nisjes së punimeve.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme