FSHF inaguron nisjen e punimeve për 4 banesa në Bubq

Nga Exit News
FSHF inaguron nisjen e punimeve për 4 banesa në Bubq

Përfaqësuesit e Federatës Shqiptare të Futbollit (FSH) inaguruan të hënën nisjen e punimve për rindërtimin e 4 banesave të dëmtuara nga tërmeti në Bubq. Banesat do të ndërtohen me fondet e FSHF-së.

“Pandemia na bëri që të ndërprisnim projektin për këto shtëpia.Trajneri dhe futbollistët e kombëtares kanë kontribuar për këtë projekt”, u shpreh Agron Duka, kryetari i FSHF-së, të hënën, gjatë inagurimit të nisjes së punimeve.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>