Termet
Tërmet 3.8 ballë në Vlorë

Tërmet 3.8 ballë në Vlorë

Një tërmet 3.8 ballë ka goditur Vlorën, të shtunën në mbrëmjen. Sipas aplikacionit të EMSC tërmeti ka pasur thellësi 5 km me epiqendër 8 kilometra...

Tërmet 7.2 Rihter godet Haitin

Tërmet 7.2 Rihter godet Haitin

Një tërmet i madh, 7.2 Rihter goditi Haitin të shtunën në mëngjes dhe u ndje në të gjithë Karaibet. Janë raportuar viktima, por numri ende...

Lëkundje tërmeti në jug të vendit

Lëkundje tërmeti në jug të vendit

Një tërmet me shkallë 4 rihter ka goditur vendin mëngjesin e së martës. Epiqendra ka qënë  2 kilometra nga Himara dhe është ndjerë në disa...

12313

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>