Gjykata lë në burg Denis Trungun, i akuzuar për mashtrim me pagën e luftës

Nga Exit News
Gjykata lë në burg Denis Trungun, i akuzuar për mashtrim me pagën e luftës

Gjykata e Tiranës vendosi masën e arrestit me burg për Denis Trungun, i akuzuar për mashtrim.

Trungu u arrestua të martën pasi kishte përfituar pagën e luftës nëpërmjet mashtrimit.Ai ka arritur të kryejë 36 transaksione dhe ka përfituar 15.5 milionë lekë.

Policia bën me dije se Trungu ka qënë i dënuar më parë për vepra të ndryshme penale.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>