Gjylameti në muajt e fundit të shtatëzanisë sëmuret me koronavirus

Nga Exit News
Gjylameti në muajt e fundit të shtatëzanisë sëmuret me koronavirus

Deputetja socialiste Blerina Gjylameti u infektua me koronavirus. Gjylameti ndodhet në muajt e fundit të shtatëzanisë. Lajmin e dha vetëm Gjylameti në një postim në Facebook, të premten.

“Si unë, ashtu edhe familja ime jemi të karantinuar dhe në gjendje të mirë shëndetësore, me simptoma të lehta duke u trajtuar me të gjithë protokollet e nevojshëm për të kaluar me sa më pak komplikime këtë sëmundje kaq të pabesë”, shkroi Gjylameti.

Deputetja falenderoi “stafin mjekësor për gatishmërinë si heronjtë real të kësaj lufte”.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme