Grabitet e moshuara 85-vjeçare në Nartë

Nga Exit News
Grabitet e moshuara 85-vjeçare në Nartë

Një e moshuar 85 vjeçe, e cila jetonte e vetme në fshatin Nartë të Vlorës, është grabitur pasditen e së mërkurës, raporton BalkanËeb.

Grabitësit kanë hyrë me forcë në banesën e saj dhe dyshohet se e kanë dhunuar, por fatmirësisht sipas policisë 85-vjeçarja nuk ka pësuar dëmtime serioze.

Autoritetet ende nuk kanë dhënë informacion mbi sendet apo vlerën që është grabitur.

Policia njoftoi gjithashtu se janë ngritur pika kontrolli në hyrje-dalje në qytet dhe vijon kontrolli i zonës, me qëllim kapjen e autorëve.

 

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>