Infektohet një sekretare gjyqësore në Gjykatën e Tiranës

Nga Exit News
Infektohet një sekretare gjyqësore në Gjykatën e Tiranës

Një sekretare gjyqësore në Gjykatën e Tiranës është infektuar me Covid-19.

Gjykata e Tiranës ka vendosur dezindektimin e sallave të gjyqit dhe sekretarisë.

Nuk dihet ende gjendja e saj dhe kontaktet që ajo ka patur.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>