Ish-kreu i bandës së Vlorës Zani Caushi kërkon lirim me kusht

Nga Exit News
Ish-kreu i bandës së Vlorës Zani Caushi kërkon lirim me kusht

Ish-kreu i Bandës së Vlorës, Myrteza Caushi ose siç njihet ndryshe Zani Caushi i kërkoi Gjykatës të lirohet me kusht për shkak se ka fëmijë të mitur dhe ka gjetur një vend pune.

Seanca për kërkesën e Caushit do të mbahet me 17 korrik.

Zani Caushi është dënuar me burgim të përjetshëm dhe po e vuan dënimin në Korçë.

6 komente

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme