Kamala Harris poston videon e parë elektrorale, përfshin sulm direkt ndaj Trump

Nga Exit News
Kamala Harris poston videon e parë elektrorale, përfshin sulm direkt ndaj Trump

Kamala Harris ka postuar videon e parë të fushatës elektorale pasi u emërua në postin e zëvendës presidentes nga kandidati demokrat Joe Biden.

Në video Kamala tregon për historinë e saj të jetës, këshillat e mamasë dhe arsyet përse ndoqi karrierën si avokate dhe më pas si politikane.

Videoja përfundon me një sulm direkt ndaj Presidentit Donald Trump, të cilin e akuzon se shkatërroi sistemin shëndetësor në mes të një pandemie dhe sulmoi qytetarët me gaz lotsjellës kur ata u ngritën për të kërkuar ndihmë.

Kamala Harris është gruaja e parë me ngjyrë që emërohet si kandidate për postin e zëvendës presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

3 komente

  1. kadri 12 Gusht, 2020 në 11:00 pm

    degjo ti shpifes do ekzpozohesh per shpifje te premtoj. Une si harroj kurre detyrat

  2. . 13 Gusht, 2020 në 9:40 am

    DO E KAPESH KAMALEN ?

  3. Endri fuga shet bythen te rruga 14 Gusht, 2020 në 11:00 am

    O kadri o ropqir

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme