KAS rinumëron 108 kuti votimi në Durrës, ndryshon tabela e rezultateve

Nga Exit News
KAS rinumëron 108 kuti votimi në Durrës, ndryshon tabela e rezultateve

Komisioni i Ankesave ka numëruar 108 kuti votimi në Durrës. Rezultati është LSI ka humbur një votë, PS ka humbur 36 vota dhe PD ka humbur 28 vota.

Rinumërimi i votave në 30 zona në Durrës u kërkua nga LSI. KAS më parë ka rinumëruar votat e Beratit.

KAS, të martën hodhi poshtë 19 provat e reja të paraqitura nga PD.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>