Kosovë, 3 viktima dhe 76 pacientë të rinj me Covid

Nga Exit News
Kosovë, 3 viktima dhe 76 pacientë të rinj me Covid

Tre pacientë me Covid-19 kanë humbur jetën në Kosovë në 24 orët e fundit, duke e çuar totalin e viktimave në vend në 604.

76 të infektuar të rinj janë zbuluar në 24 orët e fundit.

Që prej fillimit të pandemisë, në Kosovë janë regjistruar 14.839 të infektuar.

Prej tyre 2.286 janë ende të sëmurë aktivë, ndërsa 11.949 pacietë janë shëruar.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme