Kreu i Kadastrës Artan Lame infektohet me Covid-19

Nga Exit News
Kreu i Kadastrës Artan Lame infektohet me Covid-19

Kreu i Kadatrës, Artan Lame është infektuar me koronavirus.

Sipas ABC News, Lame ka shfaqur simptoma dhe pas testimit, ka rezultuar pozitiv.

Aktualisht ai është vetëkarantinuar në shtëpi.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>