Kryemadhi denoncon parregullsi në njësinë numër 5

Nga Exit News
Kryemadhi denoncon parregullsi në njësinë numër 5

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi denoncoi parregullsi në procesin e votimit te njësia 5. Sipas saj, vëzhguesit e LSI-së kanë kapur fletë votimi të plotësuara për PS dhe të vendosura në dhomën e votimit.

Pas këtij denoncimi është pezulluar votimi në qendrën 1824, ku dhe ka ndodhur ngjarja.

Kryemadhi paralajmëroi dhe një kallëzim penal në lidhje me këtë rast.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme