Lëkundje tërmeti në jug të vendit

Nga Exit News
Lëkundje tërmeti në jug të vendit

Një tërmet me shkallë 4 rihter ka goditur vendin mëngjesin e së martës.

Epiqendra ka qënë  2 kilometra nga Himara dhe është ndjerë në disa qytete të jugut.

Deri më tani nuk raportohen dëme materiale.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme