Lista e të gjithë drejtorëve të Bashkisë që kanë rënë dakord për prishjen e Teatrit Kombëtar

Nga Exit News
Lista e të gjithë drejtorëve të Bashkisë që kanë rënë dakord për prishjen e Teatrit Kombëtar

Lista e të gjithë drejtorëve të Bashkisë Tiranë që kanë rënë dakord për prishjen e Teatrit Kombëtar.

14 drejtorët e Bashkisë Tiranë kanë miratuar paraprakisht, akt ekspertizën për shembjen e Teatrit, të hartuar në rrethana të dyshimta dhe pa oponencë teknike, në shkelje të ligjit.

Foto Keshilli Bashkiak
Foto Keshilli Bashkiak

 

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>