Meta: Hetim ndërkombëtar për teatrin dhe reformën në drejtësi

Nga Exit News
Meta: Hetim ndërkombëtar për teatrin dhe reformën në drejtësi

Presidenti Meta i ka kërkuar ambasadorëve të huaj hetim ndërkombëtar për teatrin dhe për reformën në drejtësi.

Gjatë konferencës për shtyp, Presidenti tha se duhet hetuar se si ishin ligjet që u miratuan me konsensus dhe se si përfunduan këto ligje.

Presidenti u shpreh i gatshëm të ulet në tavolinë si me shumicën socialiste dhe me opozitën, me kush që takimi të jetë i bazuar në platformën e paraqitur prej tij.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>