Meta: Hetim ndërkombëtar për teatrin dhe reformën në drejtësi

Nga Exit News
Meta: Hetim ndërkombëtar për teatrin dhe reformën në drejtësi Presidenti Ilir Meta

Presidenti Meta i ka kërkuar ambasadorëve të huaj hetim ndërkombëtar për teatrin dhe për reformën në drejtësi.

Gjatë konferencës për shtyp, Presidenti tha se duhet hetuar se si ishin ligjet që u miratuan me konsensus dhe se si përfunduan këto ligje.

Presidenti u shpreh i gatshëm të ulet në tavolinë si me shumicën socialiste dhe me opozitën, me kush që takimi të jetë i bazuar në platformën e paraqitur prej tij.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme