Ilri Meta
Rama sulmon ashpër Metën

Rama sulmon ashpër Metën

Kryeministri Edi Rama sulmoi sot ashpër Presidentin Meta. Ai tha se Presidenti Meta po lufton dhe po premton revolucion sepse ka frikë nga drejtësia e...

Lleshaj: Bashës i rrezikohet jeta

Lleshaj: Bashës i rrezikohet jeta

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj i ka bërë të ditur truprojës së Lulzim Bashës, në një takim informal në zyrën e tij, se Kryetarit të...

12

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>