Ilri Meta
Rama sulmon ashpër Metën

Rama sulmon ashpër Metën

Kryeministri Edi Rama sulmoi sot ashpër Presidentin Meta. Ai tha se Presidenti Meta po lufton dhe po premton revolucion sepse ka frikë nga drejtësia e...

Lleshaj: Bashës i rrezikohet jeta

Lleshaj: Bashës i rrezikohet jeta

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj i ka bërë të ditur truprojës së Lulzim Bashës, në një takim informal në zyrën e tij, se Kryetarit të...

12