Murrizi mbështet propozimin e PD dhe LSI, fton mazhorancën ta pranojë

Nga Exit News
Murrizi mbështet propozimin e PD dhe LSI, fton mazhorancën ta pranojë

Kreu i grupit parlamentar “Demokrat”, Myslim Murrizi ka ftuar përfaqsuesin socialist në Këshillin Politik, Damian Gjiknuri të pranojë propozimin e ardhur nga opozita jashtëparlamentare.

Kjo e fundit ka kërkuar hapjen e listave të deputetëve në masën 100%.

Vetëm kështu kemi për të qënë të barabartë, shkruan Murrizi në Facebook.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>