Mbyllet minibashkia 2 në Tiranë, preket nga Covid-19

Nga Exit News
Mbyllet minibashkia 2 në Tiranë, preket nga Covid-19

Një punonjësi i Njësisë Bashkiake numër 2, Tiranë i infektuar me koronavirus u identifikua, të enjten.

Njësia Bashkiake u mbyll. Punonjësit bënë tamponin Covid-19, dhe do të qendrojnë në shtëpi deri ditën e hënë.

Ndërkohë zyrat e minibashkisë po dezinfektohen.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>