Mbyllet minibashkia 2 në Tiranë, preket nga Covid-19

Nga Exit News
Mbyllet minibashkia 2 në Tiranë, preket nga Covid-19

Një punonjësi i Njësisë Bashkiake numër 2, Tiranë i infektuar me koronavirus u identifikua, të enjten.

Njësia Bashkiake u mbyll. Punonjësit bënë tamponin Covid-19, dhe do të qendrojnë në shtëpi deri ditën e hënë.

Ndërkohë zyrat e minibashkisë po dezinfektohen.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme