OFL i kërkon deklarimin e pasurisë 3 të dënuarve

Nga Exit News
OFL i kërkon deklarimin e pasurisë 3 të dënuarve

Operacioni Forca e Ligjit i ka kërkuar deklarimin e pasurisë së 3 personave të dënuar për shfrytëzim prostitucioni dhe vjedhje.

Të tre personat janë Çlirim Marku dhe Spartak Muçaj të dy banues në Tiranë, të dënuar për shfrytëzim prostitucioni dhe Oltjan Maxhari, i dënuar për e vjedhje me dhunë.

Ata ka 48 orë për të plotësuar formularin e deklarimit të pasurive, i cili më pas do të verifikohet nga SPAK.

1 koment

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme