OFL kërkon deklarimin e pasurisë për 4 të dënuar në Korçë e Pogradec

Nga Exit News
OFL kërkon deklarimin e pasurisë për 4 të dënuar në Korçë e Pogradec

Operacioni Forca e Ligjit i ka kërkuar sot deklarimin e pasurisë katër subjekteve të tjerë në Korçë e Pogradec, që preken nga paketa anti-krim.

Ata janë:

  • Arben Ruço i dënuar për “trafikim të  lëndëve narkotike”;
  • Frederik Arifi, i dënuar për “vrasja në rrethana cilësuese” dhe “mbajtje pa leje të armëve luftarake”;
  • Meardi Berberi, i dënuar për “shtrëngim me anë të kanosjes ose dhunës për dhënien e pasurisë”, e kryer në bashkëpunim;
  • Shkëlqim Shara, i dënuar për “shfrytëzim prostitucioni”.

2 komente

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme