OFL kërkon verifikimin e pasurisë për 3 të dënuar

Nga Exit News
OFL kërkon verifikimin e pasurisë për 3 të dënuar OFL

Operacioni Forca e Ligji  i ka kërkuar sot deklarimin e pasurisë tre subjekteve të tjerë që preken nga paketa anti-krim:

 – Denis Qordja, i njohur dhe me emrin Denis Dervishi, – i dënuar për prostitucion;

 – Fatjon Manaj – i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpol Roma, i dënuar për pjesëmarrje në organizatë kriminale;

 – Shkëlqim Sharra – i dënuar për trafik droge.

Pas disa javësh pushim për shkak të pandemisë së Covid-19, OFL ka rinisur sërish punën më 13 maj.

2 komente

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme