Pastori Pano: Në Shqipëri ka grupe satanike, familja Josifi mund të ketë qëne pjesë e eksperimentit

Nga Exit News
Pastori Pano: Në Shqipëri ka grupe satanike, familja Josifi mund të ketë qëne pjesë e eksperimentit

Pastori Akil Pano ka treguar se në Shqipëri ka grupe të rrezikshme që praktikojnë satanizmin dhe ekzorcizmin.

I ftuar në studion e emisionit “Open”, të gazertare Eni Vasili, Pano tha se në familjen e tre viktimave në Kombinat hynin njerëz që futeshin me çanta në shpinë, të cilët nuk dukeshin normalë. Pano tha se viktimat mund të jenë pjesë e një eksperimeti njerëzor:

“Ka grupe satanike që qarkullojnë në Shqipëri. Këta individë mund t’i jenë nënshtruar një eksperimenti njerëzor se deri ku do të mbërrijnë. Njerëz me çanta në shpinë që futeshin dhe dilnin nga shtëpia e tyre. Ka dhe grupe që praktikojnë ekzorcizmin…Ne u izoluam për disa javë gjatë pandemisë dhe unë merrja qindra mesazhe që njerëzit i kishte kapur depresioni. Kjo gjë nuk ishte normale”.

1 koment

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme