PD: Rama në panik pas kallëzimit të inceneratorëve

Nga Exit News
PD: Rama në panik pas kallëzimit të inceneratorëve

Partia Demokratike deklaroi se kryeministri Edi Rama ëështë në panik pas kallëzimit të koncesionit të inceneratorëve në SPAK.

Në një komunikim për mediat, nënkryetari i PD-së, Edi Paloka u shpreh se me daljen e tij te inceneratorët, ai dha mesazh të qartë për drejtësinë.

“Ramën e ka zënë panikun për hetimin e inceneratorëve. I thotë drejtësisë që të mos hetojnë për inceneratorëve sepse pas tyre jam unë.”

Edi Paloka ironizoi aktivitetin e kryeministrit Rama, i cili prezantoi në Elbasan platformën Deputeti që duam te inceneratori. Ai e konsideroi atë si një simbol për kryeministrin dhe qeverisjen e tij.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme