Policia arreston një person për shpërndarje të lëndëve narkotike dhe procedon dy të tjerë

Nga Exit News
Policia arreston një person për shpërndarje të lëndëve narkotike dhe procedon dy të tjerë

Policia e Fierit arrestoi të dielën një person pasi shpërndante lëndë narkotike dhe procedoi penalisht dy të tjerë, të cilët dyshohet se ishin blerësit.

Policia njoftoi se i arrestuari është 34-vjeçari Taulant Cani i cili u kap në flagrancë me 210 fara kanabis.

Sipas njoftimit ai dyshohet se do ia shiste shtetasve E.C., 33 vjeç dhe E.B., 34 vjeç të dy banues në Tiranë.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnjë për veprime të mëtejshme.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>