Presidenti Meta uron besimtarët për festën e Kurban Bajramit

Nga Exit News
Presidenti Meta uron besimtarët për festën e Kurban Bajramit

Presidenti Ilir Meta ka uruar besimtarët myslimanë për festën e Kurban Bajramit.

Duke i bërë thirrje qytetarëve të respektojnë rregullat për mbrojtjen nga koronavirusi, Meta ka bërë thirrje për mirekuptim dhe solidaritet.

“Ruani, respektoni dhe nderoni vlerën e personalitetit. Kurrë mos shkelni të drejtën dhe nderin e dikujt”, shkruan Meta në një shënim në Facebook.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme