PS zbulon sloganin për zgjedhjet e 25 prillit

PS zbulon sloganin për zgjedhjet e 25 prillit

Kryesia e PS filloi në orën 18:30 mbledhjen, ku do të prezantohen dhe kandidatët e zgjedhjeve të 25 prillit.

Mbledhja trasmetohet direkt nga profili në Facebook i kryeministrit Rama, teksa ky i fundit prezanton objektivat për zgjedhjet.

Mbledhja ka zbuluar edhe sloganin më të cilin PS do të shkojë në zgjedhjet e 25 prillit.

Në sfondin e mbledhjes është shfaqur parrulla “Shqipëria e ardhmja jonë! S’ka kohë për pushim”, që mesa duket do të jetë motoja e fushatës.

 

Lajme te ngjashme