PS
Vendimet që pritet të marrë Kuvendi të hënën

Vendimet që pritet të marrë Kuvendi të hënën

Kuvendi do të mblidhet të hënën në orën 17:00 për të zgjedhur organet e përhershme, byroja, sekretariatet dhe kryetarët e komisioneve parlamentare. Partia Socialiste ka...

Rama prezanton ministrat e rinj

Rama prezanton ministrat e rinj

Kryeministri Edi Rama prezantoi të enjtën ministrat e rinj të qeverisë. Ata janë: Lindita Nikolla, Kryetare e Kuvendit e Shqipërisë; Arben Ahmetaj, Zëvendës kryeministër; Evis...

Qeveria e re shpallet javën e ardhshme

Qeveria e re shpallet javën e ardhshme

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar krijimin e qeverisë së re në javën e parë të shtatorit. Në një konferencë për median, të mërkurën, Rama u...

12342

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>