Rama ironizon Bashën: Nën ujë je ti, Iliri, Saliu dhe Mona

Nga Exit News
Rama ironizon Bashën: Nën ujë je ti, Iliri, Saliu dhe Mona

Kryeministri Edi Rama reagoi pas deklaratave të Bashës se qindra njerëz janë të përmbytur.

Përmes një postimi në Twitter, Rama ironizoi Bashën duke u shprehur se ai sëbashku Sali Berishën, Ilir Metën dhe Monika Kryemadhin janë nën ujë.

“Qindramijëra njerëz nën ujë edhe sot” sipas LB! Në fakt nën ujë janë Saliu, Iliri, Luli dhe Mona që duan ta bëjnë komerdare edhe tërmetin, edhe virusin, edhe shiun, edhe borën, madje edhe Nusretin bashkë me Tiren, i duan për komerdare! Po halli është që s’i pret kush matanë”

Më herët Basha e akuzoi Ramën se ka 8 vjet që bën propagandë dhe ka dështuar.

 

Lajme te ngjashme