Rama publikon video propagandistike nga Vlora

Nga Exit News
Rama publikon video propagandistike nga Vlora

Kryeministri Edi Rama ka vizituar të shtunën Vlorën. Ai u shoqërua nga zëvëndëskryetari i Bashkisë Afrim Qendro. Sipas medias, Rama do të takohet të dielën me struktuart e PS-së së Vlorës, në teatrin “Petro Marko”.

Rama ka publikuar në facebookun e tij video nga projektet e qeverisë si Parkun e Shtëpisë së Pavarësisë, rrugët lidhëse të Transballkanikes me zonën e portit dhe bajpasin e Vlorës.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>