Shehaj denoncon sulmin ndaj zyrës elektorale të PD-së

Nga Exit News
Shehaj denoncon sulmin ndaj zyrës elektorale të PD-së

Ish deputeti Agron Shehaj ka denoncuar dhunimin e zyrës elektorale të PD-së në njësinë numër 7.

Përmes një postimi në Facebook, Shehaj deklaron se sulmi është frymëzuar nga kryeministri Edi Rama.

“Ditët e fundit jemi të gjithë dëshmitarë për sulmet ndaj aktivistëve të Partisë Demokratike dhe zyrave elektorale të Partisë Demokratike. Kjo zyrë e Partisë Demokratike në zemër të Tiranës është sulmuar, është dëmtuar rëndë natën e kaluar. Këto sulme janë të gjitha të frymëzuara nga Edi Rama dhe janë shenjat e qarta të panikut nga humbja.”

Ai i kërkoi kryeministrit Rama të distancohet nga kjo dhunë dhe të ndalë sulmet ndaj Partisë Demokratike.

“Rama duhet sa më shpejt të dënojë dhunën dhe të ndalë rritjen e dhunës ndaj nesh.”

 

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>