Sot, luhet ndeshja e parë me publik në vend

Nga Exit News
Sot, luhet ndeshja e parë me publik në vend

Sot, 31 maj, në orën 19:00 do të luhet ndeshja e parë e futbolli me publik, në stadiumin ‘Air Albania’.

Kjo erdhi pas vendimit të Komitetit Teknik të Covid-19, javën e kaluar për zhvillimin e aktiviteteve sportive dhe artistike me 30% të kapacitetit.

Ndeshja e të hënës, mes Skenderbeut dhe Vllaznisë luhet për finalen e Kupës së Shqipërisë.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>