Trafik në autostradën Tiranë – Durrës

Nga Exit News
Trafik në autostradën Tiranë – Durrës

Paraditja e së djelës ka sjellë trafik në autostratën Tiranë – Durrës.

Qytetarët duket se i janë drejtuar bregdetit për të kaluar ditën e ngrohtë.

Fluksi i automjeteve është pikasur nga orët e para të mëngjesit.

Rradha e makinave ka nisur nga Vora dhe ka vazhduar deri në aksin Maminas – Gjiri i Lalzit.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme