Trafik në autostradën Tiranë – Durrës

Nga Exit News
Trafik në autostradën Tiranë – Durrës

Paraditja e së djelës ka sjellë trafik në autostratën Tiranë – Durrës.

Qytetarët duket se i janë drejtuar bregdetit për të kaluar ditën e ngrohtë.

Fluksi i automjeteve është pikasur nga orët e para të mëngjesit.

Rradha e makinave ka nisur nga Vora dhe ka vazhduar deri në aksin Maminas – Gjiri i Lalzit.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>