Durres

Arrestohen 2 punonjës të ARRSH Durrës

Arrestohen 2 punonjës të ARRSH Durrës

Policia e Durrësit ka arrestuar 2 punonjës të Autoritetit Rrugor Shqiptar Durrës, pasi akuzohen se i kanë dhënë leje një karburanti të ndërtojë një hyrje-dalje...

Digjen 100 ha pyll në Kallm

Digjen 100 ha pyll në Kallm

Në zonën e Kallmit u dogjën 100 hektar pisha dhe shkurre si pasojë e një zjarri të rënë gjatë natës. Për shuarjen e zjarrit, Bashkia...

2 të plagosur me armë zjarri në Durrës

2 të plagosur me armë zjarri në Durrës

2 persona u palgosën të hënën në Durrës pas një përplasje me armë zjarri. Të plagosurit janë shtetasit H.B. dhe M.B., (bab e birë), të...

1 2 3 10