Video: Komenti i Macron për moshapjen e bisedimeve me Shqipërinë

Video: Komenti i Macron për moshapjen e bisedimeve me Shqipërinë

Video e fjalës së Presidentin francez Macron mbi mos hapjen e bisedimeve mes BE-së dhe Shqipërisë.

 

 

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>