Vlorë, policia nis sekuestrimin e pronave të vëllezërve Habilaj

Policia ka nisur sot sekuestrimin e pronave të vëllezërve Habilaj në Vlorë.

Me kërkesë të Prokurorisë dhe Drejtorisë së Pastrimit të Parave, deri më tani janë sekuestruar 3 apartamente banimi dhe tre njësi shërbimi, të gjitha në Vlorë.

Policia njoftoi se po vijon puna për evidentimin dhe më pas sekuestrimin e të tjera pronave të vëllëzerve Habilaj, njëri prej të cilit u arrestua dy javë më parë në Katania dhe akuzohet për trafik ndërkombëtar droge, përmes organizatës kriminale të strukturuar.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>