Vritet një 50 vjeçar në Fier

Nga Exit News
Vritet një 50 vjeçar në Fier

Një 50 vjeçar u vra me armë zjarri, në orën 06:00, të hënën, në Fier.

Policia njoftoi se viktima me inicialet A.T, 50 vjeç, është banues në ‘Sheq i Madh’.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e autorit dhe zbardhjen e ngjarjes.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme