286 kg kanabis sekuestrohen në Shkodër

Nga Exit News
286 kg kanabis sekuestrohen në Shkodër

Policia arrestoi 1 person dhe sekuestroi 286 kg kanabis i njomë, në Malësinë e Madhe, të hënën. Kastriot Guraj, 44 vjeç, banues në Dobraç, Shkodër po transportonte drogën me makinën e tij.

Më parë ai ishte i dënuar më parë për “Dhënie ndihmë për kalim të paligjshem të kufirit”.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>