286 kg kanabis sekuestrohen në Shkodër

Nga Exit News
286 kg kanabis sekuestrohen në Shkodër

Policia arrestoi 1 person dhe sekuestroi 286 kg kanabis i njomë, në Malësinë e Madhe, të hënën. Kastriot Guraj, 44 vjeç, banues në Dobraç, Shkodër po transportonte drogën me makinën e tij.

Më parë ai ishte i dënuar më parë për “Dhënie ndihmë për kalim të paligjshem të kufirit”.

Lajme te ngjashme