56 kg kanabis sekuestrohen në Fier

Nga Exit News
56 kg kanabis sekuestrohen në Fier

Policia sekuestroi 56 kilogramë kanabis dhe arrestoi M. Xh., 42 vjeç, në Fier, të premten. I arrestuari e mbate kananisin ne banesën e tij.

Gjithashtu, Policia sekuestroi edhe 2785 fara kanabisi, fidanë të dyshuar cannabis sativa të kultivuar në vazo lulesh, 1 armë gjahu karabinë, sende që shërbejnë për kultivimin e bimëve narkotike dhe 2 aparate celularë.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>