7 kg kokainë kapen në Portin e Durrësit

Nga Exit News
7 kg kokainë kapen në Portin e Durrësit

7 kilogramë kokaine u kap në një kontejner në portin e Durrësit, njoftoi policia. Policia arrestoi administratorin e firmës ku do mbërrinte kontenieri.

Kontenieri i përkiste firmës “Fish Co Tirana”, me qendër në Tiranë, dhe vinte nga Ekuadori.
Droga u gjend në pjesën e kapakëve të ventilimit.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>