Aksident në Bypassin e Fierit, humb jetën një 19-vjeçare

Nga Exit News
Aksident në Bypassin e Fierit, humb jetën një 19-vjeçare

Një vajzë 19 vjeç humbi jetën në një aksident me makinë, të martën, në Bypassin e Fierit.

Ndërsa pasagjeri, një djalë 21 -vjeç u plagos dhe ndodhet në spital.

Policia ende nuk ka sqaruar shkaqet e aksidentit.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme