Aksident në Shkodër, humb jetën një 16-vjeçar

Nga Exit News
Aksident në Shkodër, humb jetën një 16-vjeçar

Një 16-vjeçar u vra në një aksident me makinë në aksin rrugor Shkodër –Velipojë, në vendin e quajtur “Trush i Poshtëm”.

16-vjeçari u aksidentua ndërsa po drejtonte një motorrkorëse nga një rrugë dytësore në kryesore dhe u përplas nga një furgon.

Drejtuesi I furgonit u shoqërua për në Komisariat. Policia njoftoi se aksidenti ka ndodhur për shkak të mjegullës dhe mungesës së fusha pamjes.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>