Arrestohen 2 persona për shpërndarje droge në Tiranë

Nga Exit News
Arrestohen 2 persona për shpërndarje droge në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar dy persoan dhe ka hetuar në gjendje të lirë 4 të tjerë për përdorim dhe trafik të lëndëve narkotike.

Të shtunën, policia njoftoi se ka arrestuar 2 persona I.D., 49 vjeç, (pronari i lokalit) dhe O.N., 25 vjeç (punonjës) për përdorimin e lokalit për shpërndarje të lëndëve narkotike.

Policia hetoi në gjendje të lirë 4 shtetas të tjerë, klientë të lokalit, të kapur në flagrancë duke konsumuar lëndë narkotike.

Gjithashtu, policia sekuestroi 388 gramë lëndë narkotike kanabis, mbetje pluhur me lëndë narkotike kokainë, një shumë pararash, dhe 4 aparat celular.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme