Arrestohen 24 shqiptarë e kosovarë në Vjenë

Arrestohen 24 shqiptarë e kosovarë në Vjenë

Policia vjeneze arrestoi 24 persona shqiptarë dhe kosovar për trafik droge, sipas medias austriake.

Policia sekuestroi 3 kilogramë kokainë, 2 mijë bimë kanabis dhe 200,000 euro para.

Të arrestuarit janë midis moshës 18 dhe 48 vjeç. Ata funksiononin në disa zona të Vjenës.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme